A 2018-as évben is a Nemzeti Együttműködési Alap támogatta az egyesület működését.

Hírek

Kondoros Város Önkormányzata, a Kondoros és Környéke Polgári Együttműködés Egyesület és a Legendák Földje Alapítvány szeretettel meghívja a Mindenki Karácsonya rendezvényre!

A Kondoros és Környéke Polgári Együttműködés Egyesület szeretettel meghívja az adventi időszakban a Csárda melletti téren egy kis forralt borozásra és teázásra!

Október 1-je az Idősek Világnapja, így a Kondoros és Környéke Polgári Együttműködés Egyesület és Kondoros Város Önkormányzata 2018-ban is ünnepséget szervezett a Kondoroson élő szépkorú lakosok számára.

Az „Arany János emlék-év” kapcsán, Arany Jánost felidézve sokaknak Toldi jut eszébe, az ő ereje, bátorsága.

Arany János Őszikék-korszakát idézve, mely egy költői időszak megnyitásával költészete „újravirágzására” teszi a hangsúlyt, a térségi dalkörökkel és pávakörökkel idéztük meg a költőt Mezőberényben, 2017. október 29-én. A rendezvényen Dankó Béla országgyűlési képviselő is köszöntötte a megjelenteket.

1. oldal / 5