A 2019-es évben is a Nemzeti Együttműködési Alap támogatta az egyesület működését.

Új kosárlabdapalánkok a kondorosi Sportpályán

Mostantól kosárlabdázásra is nyílik lehetőség a kondorosi Sportpályán.

A Kondoros és Környéke Polgári Együttműködés Egyesület kiemelkedő feladatának tekinti, hogy kulturális és szabadidős programokkal színesítse Kondoros életét. 2011-ben jótékonysági hangversenyt és Rocklegendák kiállítást szerveztek.

A szervezet sikeresen pályázott a Békés Megyei Önkormányzat Kulturális és Turisztikai Pályázatán, így a közeljövőben Musical gálát rendezhet a településen. Emellett az Egyesület felismerte a fiatal korosztály igényét és a sportpálya hiányosságát.

Így 2 db kosárlabdapalánkot vásárolt, melyet a Települési Szolgáltató Intézmény segítségével felállítottak a Sportpályán, így a kicsik és nagyok nagy örömére a kondorosi sportpályán mostantól kosárlabdázásra is nyílik lehetőség.