logo kisf

A támogatott projekt a Kisfaludy Turisztikai Fejlesztési Program keretében valósul meg!

NEA ME BGA MFP logo

2022. évben a Békés Megyei Önkormányzat "az egyesület adminisztrációs feladataihoz kapcsolódó kiadások, valamint az általuk működtetett szálláshely fenntartásához kapcsolódó kiadások finanszírozása költségeinek részbeni fedezete" címen,
250.000 Ft-tal támogatta az egyesületet.

bmo logo 1line

 

 


A 2021-es évben is a Nemzeti Együttműködési Alap támogatta az egyesület működését.

bethlen

nea 01

 

Szakmai egyeztető fórum

"Közös Jövőnk-közösségi művelődés" szakmai egyeztető fórum:

az egyesület szervezésében 2012. október 12-én közművelődési szakmai egyeztető fórumra került sor, melyen részt vett az Emberi Erőforrások Minisztériuma képviseletében Halász János államtitkár és Cserép László Kultúráért Felelős Államtitkárság közművelődési főosztályvezető, Závogyán Magdolna Magyar Művelődési Intézet és Képzőművészeti Lektorátus főigazgató, Jantyik Zsolt Debreceni Művelődési Központ igazgató, Beke Márton HROD Közösségi Gazdasági- és Társadalomfejlesztései Központ szakmai igazgató, Ditzendy Arisztid HROD igazgató, Ditzendyné Frank Mariann HROD fejlesztési igazgató.