Szakmai egyeztető fórum

"Közös Jövőnk-közösségi művelődés" szakmai egyeztető fórum:

az egyesület szervezésében 2012. október 12-én közművelődési szakmai egyeztető fórumra került sor, melyen részt vett az Emberi Erőforrások Minisztériuma képviseletében Halász János államtitkár és Cserép László Kultúráért Felelős Államtitkárság közművelődési főosztályvezető, Závogyán Magdolna Magyar Művelődési Intézet és Képzőművészeti Lektorátus főigazgató, Jantyik Zsolt Debreceni Művelődési Központ igazgató, Beke Márton HROD Közösségi Gazdasági- és Társadalomfejlesztései Központ szakmai igazgató, Ditzendy Arisztid HROD igazgató, Ditzendyné Frank Mariann HROD fejlesztési igazgató.