Mindenki Karácsonya

Kondoros Város Önkormányzata, a Kondoros és Környéke Polgári Együttműködés Egyesület és a Legendák Földje Alapítvány szeretettel meghívja a Mindenki Karácsonya rendezvényre!

Időpont: 2018. december 23. (vasárnap)
Helyszín: Csárda melletti tér, Hősök tere

Program: 16 óra

A karácsonyi ünnepvárás keretében a Kondorosi Csárda szabadtéren készíti el az Adventi vacsoráját.
A gyermekeket ajándékok várják a karácsonyfa alatt!
/Helyszín: Csárda melletti tér/

17 óra

Adventi gyertyagyújtás
Az ünnepi hangulatról a Nagycsaládos Egyesület és a Petőfi István Általános Iskola gondoskodik.
/Helyszín: Hősök tere, szökőkút/

2.2 1