Kepenyes Pál világhírű szobrász- és ötvösművész három szobra került átadásra Kondoroson

Kepenyes Pál Kondoros szülötte, díszpolgára. Szülővárosában az Emberi Erőforrások Minisztériumának támogatásával, a Kondoros és Környéke Polgári Együttműködés Egyesület, valamint Kondoros Város Önkormányzatának összefogásának köszönhetően három szobra került átadásra.

A vendégek a Cervinus Teátrum művésznőjének előadását, valamint egy kellemes klarinétjátékot hallhattak, melyek után köszöntőt mondott Fekete Péter, az Emberi Erőforrások Minisztériumának kulturális államtitkára, Dankó Béla országgyűlési képviselő és Ribárszki Péter Kondoros polgármestere.