logo kisf

A támogatott projekt a Kisfaludy Turisztikai Fejlesztési Program keretében valósul meg!

NEA ME BGA MFP logo

2022. évben a Békés Megyei Önkormányzat "az egyesület adminisztrációs feladataihoz kapcsolódó kiadások, valamint az általuk működtetett szálláshely fenntartásához kapcsolódó kiadások finanszírozása költségeinek részbeni fedezete" címen,
250.000 Ft-tal támogatta az egyesületet.

bmo logo 1line

 

 


A 2021-es évben is a Nemzeti Együttműködési Alap támogatta az egyesület működését.

bethlen

nea 01

 

Kepenyes Pál világhírű szobrász- és ötvösművész három szobra került átadásra Kondoroson

Kepenyes Pál Kondoros szülötte, díszpolgára. Szülővárosában az Emberi Erőforrások Minisztériumának támogatásával, a Kondoros és Környéke Polgári Együttműködés Egyesület, valamint Kondoros Város Önkormányzatának összefogásának köszönhetően három szobra került átadásra.

A vendégek a Cervinus Teátrum művésznőjének előadását, valamint egy kellemes klarinétjátékot hallhattak, melyek után köszöntőt mondott Fekete Péter, az Emberi Erőforrások Minisztériumának kulturális államtitkára, Dankó Béla országgyűlési képviselő és Ribárszki Péter Kondoros polgármestere.