Idősek Világnapja

Október 1-je az Idősek Világnapja, így a Kondoros és Környéke Polgári Együttműködés Egyesület és Kondoros Város Önkormányzata 2018-ban is ünnepséget szervezett a Kondoroson élő szépkorú lakosok számára.

A rendezvényen Dankó Béla országgyűlési képviselő az Egyesület nevében köszöntötte a vendégeket, majd Ribárszki Péter polgármester mondta el ünnepi gondolatait.

Az ünnepséget színesítette a Cervinus Teátrum művészeinek és a Tessedik Táncegyüttes tagjainak színvonalas műsora. A finom ebéd után lehetőség nyílt baráti beszélgetésekre is.