logo kisf

A támogatott projekt a Kisfaludy Turisztikai Fejlesztési Program keretében valósul meg!

NEA ME BGA MFP logo

2022. évben a Békés Megyei Önkormányzat "az egyesület adminisztrációs feladataihoz kapcsolódó kiadások, valamint az általuk működtetett szálláshely fenntartásához kapcsolódó kiadások finanszírozása költségeinek részbeni fedezete" címen,
250.000 Ft-tal támogatta az egyesületet.

bmo logo 1line

 

 


A 2021-es évben is a Nemzeti Együttműködési Alap támogatta az egyesület működését.

bethlen

nea 01

 

Idősek Világnapja

Október 1-je az Idősek Világnapja, így a Kondoros és Környéke Polgári Együttműködés Egyesület és Kondoros Város Önkormányzata 2018-ban is ünnepséget szervezett a Kondoroson élő szépkorú lakosok számára.

A rendezvényen Dankó Béla országgyűlési képviselő az Egyesület nevében köszöntötte a vendégeket, majd Ribárszki Péter polgármester mondta el ünnepi gondolatait.

Az ünnepséget színesítette a Cervinus Teátrum művészeinek és a Tessedik Táncegyüttes tagjainak színvonalas műsora. A finom ebéd után lehetőség nyílt baráti beszélgetésekre is.