Dankó Béla Kondoros és Babák Mihály Szarvas polgármestere a Csabai Sörfesztivál és Csülökparádéról

Interjú Dankó Bélával, Kondoros polgármesterével:

Dankó Béla, Kondoros polgármestere így nyilatkozott a rendezvényen: Azt a felkérést kaptuk Bora Imre főszervezőtől, hogy Kondoros városa is jelenjen meg a fesztiválon a Kondorosi Betyárnapokkal, így erősítve egymást. Megtisztelő számunkra a meghívás. Ismertetjük a programunkat, és szeretnénk, ha minden vendég - legyen a megye- vagy országhatáron túlról érkező- minél többször jönne Békés megyébe. Az ehhez hasonló rendezvényen tudják elérni azt, hogy sok vendégéjszaka legyen, sok turista érkezzen megyénkbe, amely munkahelyekek teremtésével, illetve megtartásával jár.

Forrás: dankobela.com